
Двостороння коробка для великих 130 воблерів 30х20х5см 16 комірок
319 ₴
- Готово до відправки
- Код: ORG-001
+380 (96) 108-54-69
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Двостороння коробка для рибальських снастей, приманок, блешень, воблерів та іншої приналежності. Портативна, зручна для транспортування коробка із прозорою кришкою, що значно заощаджує час на пошук потрібного предмета. Складається із двох окремих відсіків для зберігання. Зроблена із міцного пластику, має надійну засувку.
Характеристики:
- Колір зелений або прозорий (якщо колір важливий, уточнюйте його менеджеру при замовленні)
- Розмір (ДхШхВ) - 30х20х5см
- Кількість сторін - 2
- Кількість комірок - 16 (17.5х2.8см)
- Матеріал не роз'їдає силікон
- Вага - 0.45 кг
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Коробка |
| Матеріал | Пластик |
| Кількість осередків | 16 |
| Кількість відділень | 2 |
| Особливості | Двостороння коробка |
| Колір | Різні кольори |
| Вага | 0.45 кг |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 30 см |
| Ширина | 20 см |
| Висота | 5 см |
- Ціна: 319 ₴






