
Коробка ящик для рибальських снастей Kaida 27х19см
842 ₴
- Готово до відправки
- Код: KOR-KDA-V
+380 (96) 108-54-69
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Водостійка коробка для рибальських снастей з прозорою кришкою і ручкою. Має один основний великий відсік на блискавці. Підходить для зберігання будь-яких рибальських аксесуарів.
Характеристики:
- Розмір (ДхШхВ) - 27х19х13см
- Кількість відсіків - 1
- Матеріал ящика - EVA
- Кришка - прозора
- Вага - 0.3 кг
Купуй зараз! Та отримай швидку доставку!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Kaida |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.3 кг |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | ЕВА |
| Стан | Новий |
| Тип | Сумка |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 13 см |
| Довжина | 27 см |
| Ширина | 19 см |
- Ціна: 842 ₴




