
Коробка для снастей, органайзер для оснастки EnergoTeam HS-308 13x6х2.5см 5 комірок
39 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Готово до відправки
- Код: 75104155
+380 (96) 108-54-69
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Коробка для рибальських снастей, блешень та іншої приналежності. Портативна, зручна для транспортування коробка із прозорою кришкою, що значно заощаджує час на пошук потрібного предмета.
Характеристики:
- Розмір (ДхШхВ) - 13x6х2.5 см
- Кількість комірок - 5
- Матеріал не роз'їдає силікон
- Вага - 0.03 кг
Купуй зараз! Та отримай швидку доставку!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ENERGOTEAM |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Коробка |
| Матеріал | Пластик |
| Кількість осередків | 5 |
| Кількість відділень | 1 |
| Вага | 0.03 кг |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 13 см |
| Ширина | 6 см |
| Висота | 2.5 см |
- Ціна: 39 ₴


