
Коробка органайзер для балансирів 19.5x11см
429 ₴
- Готово до відправки
- Код: KDM200110
+380 (96) 108-54-69
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Коробка для зберігання балансирів. Зручний і практичний аксесуар для зберігання та транспортування зимових приманок. Забезпечує надійний захист балансирів від пошкоджень, заплутування та втрати гачків.
Характеристики:
- Розміри - 195х110х40мм
- Вага -110г
Особливості:
- Компактний розмір дозволяє легко розмістити коробку в рибальському ящику або сумці.
- Ідеально підходить для зимової риболовлі.
Купуй зараз! Та отримай швидку доставку!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Коробка |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Чорний |
| Вага | 0.11 кг |
| Стан | Новий |
| Виробник | Крючков |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 19.5 см |
| Ширина | 11 см |
| Висота | 4 см |
- Ціна: 429 ₴



