
Сумка для зимніх жерлиць балабайок кружків VS 25см
248 ₴
- Готово до відправки
- Код: 00-00009743
+380 (96) 108-54-69
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Компактна складна сумка для жерлиць та інших дрібниць. Підходить для зберігання рибальського оснащення. Має дві тканинних ручки та блискавку.
Характеристики:
- Діаметр - 25 см
- Висота - 20 см
- Вага - 120 г
Купуй зараз! І отримай швидку доставку!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | VinSnasti |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Сумка |
| Матеріал | Поліестер |
| Кількість відділень | 1 |
| Колір | Чорний |
| Вага | 0.12 кг |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 25 см |
| Ширина | 25 см |
| Висота | 20 см |
- Ціна: 248 ₴




