
Водонепроникна сумка для риболовлі Feima 50см рибальська сумка для снастей риби
924 ₴
- Готово до відправки
- Код: SUM-EVA-FM-50
+380 (96) 108-54-69
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сумка рибальська Feima 50см - це універсальна сумка, яка підходить для зберігання і транспортування всього необхідного для риболовлі. Сумка має міцну конструкцію, яка витримує великі навантаження.
Характеристики:
- Матеріал - EVA
- Об'єм - 30 літрів
- Розміри - 50х28х23 см
- Вага - 950 г
Особливості:
- Регульована лямка для перенесення
- Наявність пластикових ручок для транспортування
Купуй сьогодні! І отримай оперативну доставку!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Feima |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Сумка-ящик |
| Матеріал | ЕВА |
| Кількість відділень | 1 |
| Особливості | Відсік для риби, 1 наплічний ремінь |
| Колір | Чорний |
| Вага | 0.95 кг |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 50 см |
| Ширина | 28 см |
| Висота | 23 см |
- Ціна: 924 ₴








