Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Компактна складна сумка-відро. Підходить для замішування підгодовування або зберігання рибальського оснащення. Має дві тканинних ручки та блискавку з двома собачками.
Характеристики:
- Діаметр - 30 см
- Висота - 20 см
- Вага - 180 г
Купуй зараз! І отримай швидку доставку!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Prof montazh |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 0.18 кг |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Поліестер |
| Стан | Новий |
| Тип | Сумка |
| Колір | Зелений |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 20 см |
| Довжина | 30 см |
| Ширина | 30 см |
- Ціна: 385 ₴





